REFLEXNÍ TERAPIE

 

 

 

Jedná se o masáž plosek, šíje a zad. Je to propracovaná technologie Beáty a Júlia Patakyových, žáků Jiřího Janči - jedničky reflexní terapie.

Ošetření je sestaveno z jednotlivých úkonů, při kterých předcházející krok vytváří podmínky pro krok následující.  Má svou vnitřní logiku a výsledkem je vynikající léčivý účinek.

 

V čem pomáhá?

  • bolesti páteře (krční, kříž, bederní, atd.)

  • bolesti hlavy, migrény

  • bolesti kloubů

  • řeší nerovnováhu jednotlivých orgánů (srdce, ledviny, játra, žlučník, štítná žláza, atd.)

 

Reflexní terapie je jediná metoda, kde zjišťování potíží je současně i účinnou terapií. Protože stlačením citlivé plošky se přes ni okamžitě vysílá pomocná energie přímo do postižených orgánů nebo částí těla.

 

Už jenom pouhým zmáčknutím jednotlivých reflexních plošek se harmonizuje celý organismus a po masáži jsou nohy lehké a uvolněné, stejně jako celé tělo po celkové technologii. Člověk je pak plný energie a je schopen si užívat radostí života většími doušky,  případně zvládá starosti běžného dne s větším nadhledem a obratností.

 

Reflexní terapii milují děti, protože děti přirozeně cítí, co je pro ně dobré. Nohy už předem nastrkují a užívají si tohoto pohlazení pro tělo i duši.  Obvzlášť neklidné děti tuto masáž ocení, protože jsou po ní vyrovnanější a stabilnější. Pro aktivní rodiče nabízím možnost, kdy problematickou reflexní plošku namaluju na plosku dítěte, aby jí mohl potomkovi sám stimulovat a mohl pomoci rychlejšímu procesu. K dispozici je i mapa reflexních plošek na mých stránkách.

 

Pozor!  Tato masáž není jen pro "mladé"! Reflexní terapii si můžou dopřát i senioři.  Neváhejte a neodpírejte si blahodárné uvolnění touto unikátní metodou. Děti mohou mnohé udělat pro své rodiče seniory, pokud se rozhodnou věnovat jim tuto masáž. Může to být vhodný dárek.

 

Nabízím i možnost dárkového poukazu. Je to dárek pro každou příležitost.

 

Nejste zastánci léků, reflexní terapie je účinným doplňkem při léčbě.

 

Zdroj: informace z kurzů a knihy Reflexní terapie Beáty a Jůlia Patakyových www.patakyovi.cz 

CENA A DÉLKA TERAPIE

Délka masáže 1,5 - 2 hod - 1200

 

PRO AKTIVNÍ:

 

mapa reflexních plošek:

Mapa reflexních zón.pdf (254,9 kB)

 

plakát:

Autorka plakátu D. Jirasová je žákyní Beáty a Jůlia Patakyových.

Cena plakátu:

formát A2 - 150 Kč

Plakát je možné si zakoupit u paní Jirasové

KONTAKTY:

adresa: Praha 2 Šumavská 5 - u stanice metra Náměstí Míru.

tel.: 606 502 626

e-mail: DJirasova@seznam.cz.


Osobní odběr do 4 ks, 5 a více ks poštou.

Vyřizuje paní Jirasová.