LYMFODRENÁŽNÍ MASÁŽ

 

Lymfodrenážní masáž – Krétskou variantu, starou více než 3500 let jsem se naučila od Mistra Borise Tichanovského. Je to prababička všech Evropských masáží a jedná se o jemnou masážní techniku, jejímž cílem je zlepšit kvalitu lymfatického oběhu a vyléčit tak poruchy lymfatického a cévního systému. Tato masáž napomáhá práci srdce a je vynikajícím pomocníkem při zlepšení zdravotního stavu. Správná funkce lymfatického systému hraje klíčovou roli ve fungování imunitního systému. Pomocí lymfatické masáže je náš organizmus lépe pročišťován. Tato masáž je tedy jednou z možností, jak můžeme posílit obranyschopnost svého těla, napomáhá léčení křečových žil, léčí případné otoky dolních končetin u žen v těhotenství a v neposlední řadě se pomocí této masáže podaří i zachránit nohu, která je určená k amputaci při tak vážných onemocněních jako je cukrovka, cévní onemocnění dolních končetin atd.

Tuto masáž Vám mohu provést, či aplikovat několik masáží dle potřeby.  Nebo Vás ji mohu naučit, aby jste mohli provádět masáž sobě, partnerovi či celé rodině.

 

CENY

nohy - 1 hod – 650 kč

ruce - 1 hod - 650 kč

obličej - 1 hod – 650 kč

celková - nohy, ruce a obličej - 2 hod - 1200 kč

 

Výuka masáže

Délka max 2 hod

Cena  -  2000 kč

Partnerský pár, matka či otec s dítětem nebo kdokoliv v páru se naučí provádět Lymfodrenážní masáž i automasáž. V ceně je i DVD, kde je vše dobře vysvětleno, popsáno a je ukázána i Lymfodrenážní masáž nohou, rukou i obličeje.