Je mi 49 let a vystudovala jsem Střední průmyslovou školu textilní. Mám úžasného 21-letého syna, který absolvoval Grafickou školu v Jihlavě a dnes i práci v jedné z firem v jeho oboru v Praze. Životem kráčím po boku svého přítele Petra Samuela Brávka, se kterým již spolupracujeme.

Prošla jsem mnoha obory, různými pracovními pozicemi, ale nejvíce mě oslovila práce pedagoga asistenta. Pracovala jsem 5 let dnes už s 18-letým klientem (diagnoza DMO) na běžné ZŠ. Je to prima kluk, který nemůže pohybovat končetinami, mentálně je v pořádku - řeší dyskalkulii, špatné soustředění. Společně s jeho rodinou mě velmi ovlivnil.

 

Mou velkou láskou jsou masáže, různé léčebné techniky, velmi se zajímám o stravu, cvičení a práci s energií vůbec. Mohu říci, že tato témata mi byla blízká již dávno, ale vědomou práci sama na sobě jsem zahájila zhruba před 20 lety. Navštěvovala jsem a stále navštěvuji maséry, léčitele, šamany, studuji knihy, chodím na přednášky, na kurzy, sleduji videa atd.

 

Dále jsem  absolvovala nově Školu reflexní terapie u Beáty a Jůlia Patakyových, kdy Jůlius je žákem Jiřího Janči. Osvojila jsem si skvěle propracovanou Technologii Patakyových a je mi ctí ji nabízet svým klientům, protože vidím, jak jsou spokojení a nadšení a i pro mě a mojí rodinu je tato metoda velkou pomocí. Reflexní terapie je mým denním pomocníkem a v případě nachlazení či jiné nepohody nebo bolesti mi společně s Chlorellou a Mladým Ječmenem vydatně pomáhají.

 

S velkou radostí Vám mohu nabídnout Jemnou masáž nártu, která se provádí pomocí METAMORFNÍ TECHNIKY. I tuto metodu jsem na sobě vyzkoušela a na vlastní kůži jsem si ověřila a stále ověřuji, že nabízí skutečně to, co slibuje. Tato metoda mě tak pohltila, že jsem byla na kurzu MT II. a III. V současné době si ji nechávám aplikovat kolegyní a vidím tak dlouhodobé účinky této úžasné techniky a stále žasnu nad tím, co umí. Vřele doporučuji. :-)

 

Práce s klienty mě velmi baví a těší mě jejich spokojenost. Spoluprožívám jejich rozvoj a jsem šťastná, že mohu být u toho. :-)