Je mi 50 let a vystudovala jsem Střední průmyslovou školu textilní. Mám úžasného 22-letého syna, který absolvoval Grafickou školu v Jihlavě a dnes i práci v jedné z firem v jeho oboru v Praze. Životem kráčím po boku svého přítele Petra Samuela Brávka, se kterým již spolupracujeme.

 

Prošla jsem mnoha obory, různými pracovními pozicemi, ale nejvíce mě oslovila práce pedagoga asistenta. Pracovala jsem 5 let dnes už s 18-letým klientem (diagnoza DMO) na běžné ZŠ. Je to prima kluk, který nemůže pohybovat končetinami, mentálně je v pořádku - řeší dyskalkulii, špatné soustředění. Společně s jeho rodinou mě velmi ovlivnil.

 

Mou velkou láskou jsou masáže, různé léčebné techniky, velmi se zajímám o stravu, cvičení a práci s energií vůbec. Mohu říci, že tato témata mi byla blízká již dávno, ale vědomou práci sama na sobě jsem zahájila zhruba před 20 lety. Navštěvovala jsem a stále navštěvuji maséry, léčitele, šamany, studuji knihy, chodím na přednášky, na kurzy, sleduji videa atd.

 

Práce s klienty mě velmi baví a těší mě jejich spokojenost. Spoluprožívám jejich rozvoj a jsem šťastná, že mohu být u toho. :-)