REFLEXNÍ TERAPIE  - www.patakyovi.cz/
 
 
JEMNÁ MASÁŽ NÁRTU - METAMORFNÍ TECHNIKAwww.inspirala.cz/
 
 
ZELENÉ POTRAVINY  - www.gw-int.net/cs/produkty
 
 
OROFACIÁLNÍ MASÁŽ - REFLEXNÍ TERAPIE PRO OBLAST ÚST A TVÁŘE 
 
 
HO OPONO O PONO - HAVAJSKÁ TECHNIKA 
Proces pokání, odpuštění a přeměny. Je výzvou k tomu, aby láska odstranila toxické energie a zaujala jejich místo
 
CESTA PRAVÉHO MUŽE - kniha
Jaké je vaše nejhlubší životní poslání? Co doopravdy ženy chtějí? Jak se stát skvělým milencem? Pokud čtete tyto otázky a jste muž, určitě jste si již tyto a podobné otázky pokládali. Možná ale nebylo snadné na ně nalézt odpověď.

Cesta pravého muže vás zavede do srdce současné mužské zkušenosti. David Deida se zde s pronikavou upřímností a ojedinělým vhledem do nejhlubších mužských tužeb zabývá nejdůležitějšími aspekty života mužů - kariérou a rodinou počínaje a ženami, intimitou, láskou a duchovním růstem konče. Nabízí vám praktickou příručku jak žít

Cesta pravého muže by se měla být povinnou „školní“ četbou. Deida učí muže, jak být muži, a ženy, jak být ženami. Jak se navzájem obdarovat tím, čím jsme jedineční, a porozumět tomu, kde jsme odlišní. Nejde přitom jen o psychologické poučky – Deida vysvětluje, jak se liší a doplňují naše mužské a ženské energie, což je v dnešní „zrovnoprávněné“ společnosti zcela klíčové. Tato kniha zásadním způsobem podporuje životní směřování mužů, jejich sílu a celistvost, a zároveň lehkost bytí, hluboké uvolnění a zářící radost jejich partnerek!
 
 
O UMĚNÍ DĚLAT CHYBY, O NEÚSPĚCHU- ÚSPĚCHU
 
Umění selhávat jako cesta k úspěchu
https://psychologie.cz/umeni-selhavat-jako-cesta-k-uspechu/
 
Jak vypadá úspěch
https://psychologie.cz/jak-vypada-uspech/