S LÁSKOU K SOBĚ

 

 

CHCETE SI ZLEPŠIT KVALITU ŽIVOTA A VZTAHŮ, ALE POTŘEBUJETE PODPORU?

POJĎME SE SPOLEČNĚ PRAVIDELNĚ SETKÁVAT …

 

 

CO NÁS ČEKÁ ……

 

WIMHOFOVO DÝCHÁNÍ

Nizozemec  Wim Hof sestavil metodu, která se skládá z dýchání, otužování a meditace.

Wim má na kontě 26 světových rekordů, např.  pobyt v ledu 1 hod 52 min (brazilec 2006 překonal), výšlap do 7.000 mnm  Mount Everest, bez kyslíkové bomby v šortkách,  maraton za polárním kruhem v letním oblečení, na jeden nádech uplaval více než 60 m pod ledem ……

Manželka , se kterou měl  4 děti  si vzala život a on se musel postarat o děti sám. Wim říká: děti mi pomohly přežít, ale až příroda mě uzdravila.

Život přináší někdy hodně náročné situace a když je toho moc, stres rozhazuje chemii v těle. Pomocí dýchání se snižuje oxid uhličitý a zvyšuje kyslík, tím  vzniká v našem těle opravdu veliká zásaditost  a tím se mění  a harmonizuje chemie.

Pomocí dýchání a celé metody se lze dostat k sobě, vyléčit se zevnitř a dostat se ke štěstí , zdraví a síle, to říká Wim.

Je toho schopen každý.

 

LYMFODRENÁŽNÍ MASÁŽ ( automasáž či ve dvojici)

Naučíme se a budeme si pravidelně a často provádět  lymfodrenážní masáž - – Krétskou variantu, starou více než 3500 let, kterou jsem se naučila od Mistra Borise Tichanovského. Je to prababička všech Evropských masáží a jedná se o jemnou masážní techniku, jejímž cílem je zlepšit kvalitu lymfatického oběhu a vyléčit tak poruchy lymfatického a cévního systému. Tato masáž napomáhá práci srdce a je vynikajícím pomocníkem při zlepšení zdravotního stavu. Správná funkce lymfatického systému hraje klíčovou roli ve fungování imunitního systému. Pomocí lymfatické masáže je náš organizmus lépe pročišťován. Tato masáž je tedy jednou z možností, jak můžeme posílit obranyschopnost svého těla, napomáhá léčení křečových žil, léčí případné otoky dolních končetin.

 

REFLEXNÍ MASÁŽ

Masáž jsem se naučila od Beáty a Júlia Patakyových, žáků Jiřího Janči - jedničky reflexní terapie. A já provedu touto masáží Vás. Budu Vám ukazovat reflexní plošky přímo na Vaší noze a vy budete moci vytěžit vše, co tato masáž nabízí. Navíc se ji časem naučíte a budete si moci pomáhat sami. A to je cílem J

V čem pomáhá?

  • bolesti páteře (krční, kříž, bederní, atd.)
  • bolesti hlavy, migrény
  • bolesti kloubů
  • řeší nerovnováhu jednotlivých orgánů (srdce, ledviny, játra, žlučník, štítná žláza, atd.)

Reflexní terapie je jediná metoda, kde zjišťování potíží je současně i účinnou terapií. Protože stlačením citlivé plošky se přes ni okamžitě vysílá pomocná energie přímo do postižených orgánů nebo částí těla.

Už jenom pouhým zmáčknutím jednotlivých reflexních plošek se harmonizuje celý organismus a po masáži jsou nohy lehké a uvolněné. Člověk je pak plný energie a je schopen si užívat radostí života většími doušky,  případně zvládá starosti běžného dne s větším nadhledem .

 

METAMORFNÍ TECHNIKA – JEMNÁ MASÁŽ NÁRTU – MOTÝLÍ TERAPIE

Samozřejmě, že ji zvládnete sami. Můžete ji dělat svým dětem, partnerům, rodičům, prarodičům, kamarádům …. Komukoliv. Příbuzným to funguje, ale lidem mimo příbuzenstvo to funguje lépe. J

Je to jednoduchá, relaxační, jemná a velmi účinná metoda pro uvolnění citových a emociálních bloků a schémat utvořených v období prenatálního vývoje tím, že se uvolní energie vyživující bloky vzniklé z psychických stresů plodu i matky od početí do narození, včetně porodu. Aplikuje se prostřednictví jemných dotyků na reflexních zónách páteře na nártech a rukou + hlavy. Nemá žádné vedlejší účinky. Důležitým detailem je, že není potřeba diskutovat o osobních problémech či zdravotních potížích. Její aplikace působí na zlepšení zdraví, na přísun vnitřní síly, radosti, psychické vyrovnanosti a plné využití vlastních schopností a tvořivosti.DOTEKOVÝ ASIST

Účelem dotykového asistu je znovuzavedení komunikace se zraněnými nebo nemocnými částmi těla. Přivádí pozornost osob ke zraněným nebo postiženým částem těla. Toho se dosáhne opakovaným dotýkáním se zraněného nebo nemocného těla bytosti  a tím, že osobu přivedeme ke komunikaci se zraněním. Její komunikace se zraněným místem přináší uzdravení. Technika je založena na principu, že způsob, jak cokoli uzdravit nebo napravit, je přivést s tím dotyčného do komunikace.

 

NERVOVÝ ASIST

Nervový asist může napravit klouby a páteř.  Chiropraktická náprava páteře je často úspěšná. Avšak někdy se páteř znovu vybočí a musí být znovu a znovu napravovat. Nervový asist byl  vyvinut ve skutečnosti pro chiropraktiky, z nichž mnozí ho dodnes používají. Podle teorie nervy udržují svaly v napětí , a ty pak způsobují  vybočen í páteře. Nervový asist se sestává z jemného uvolňování stojících vln v nervových  drahách těla, ze zlepšení komunikace s tělem a z dosažení úlevy pro člověka.  

 

Tyto cenné techniky a spoustu dalších vás čeká při našich pravidelných setkáních.

Budeme meditovat, zpívat mantry, provádět další dechová cvičení a také si něco necháme jako tajemství, které vám neprozradíme hned J.

Přejeme si, aby vás i nás to bavilo, aby to bylo pestré, zajímavé a zároveň, aby to přinášelo zdraví a pohodu.

Spolu se mnou vás bude setkáními provázet můj přítel Petr Samuel Brávek.

 

JIHLAVA

 

Kde?

Husova 11, 1.patro, Jihlava

Kdy?

2021 - 9.10. ( WimHofovo dýchání), 30.10. ( Motýlí terapie) , 18.12. /původní termín 4.12./ ( Lymfodrenážní masáž) - místo setkání je Husova 11,1.patro Jihlava

2022 – 8.1. ,5.2., 5.3.,  2.4., 7.5., 4.6.

V kolik?

Od 17.00 hod, cca 3 hod, každé setkání může být jiné, uvidíme, jak nám to bude vycházet J

Cena?

2700 kč ( 300 kč za setkání) – cena za 9 setkání - (v případě nemoci vrátíme cenu za 1 setkání)

350 kc -  cena za jednotlivá setkání (kalendář doplníme v nejbližších dnech)

 

S sebou karimatku, polštář pod hlavu, podložení kolen (polštář nebo váleček), deku.

 

V prostorech je běžná pokojová teplota, místnost je prostorná, takže každý bude mít dost pohodlí pro sebe. 

 

PELHŘIMOV

Protože s přítelem stavíme dům svépomoci, což vyžaduje spoustu času, do doby, než dostavíme, bude probíhat pouze WimHofovo dýchání  a to ve 3 termínech setkání – viz. níže.

Kde?

GYMNÁZIUM PELHŘIMOV - tělocvična - vchod od hlavní silnice

Kdy?

2021 – 23.10.,

2022 – 22.1., 19.3.

V kolik?

Od 17.00 hod, cca 3 hod, každé setkání může být jiné, uvidíme, jak nám to bude vycházet J

Cena?

350 kč za setkání

Zvýhodněná cena za dvojici ( 600 Kč za dvojici)